İZDO TARAFINDAN BULUNDURULMASI ZORUNLU ACİL SETİ İLE İLGİLİ PROTOKOL İMZALANDI

UŞAK DİŞHEKİMLERİ ODASI ÜYELERİ DE AYNI ŞARTLARLA MALZEME TEMİN EDEBİLECEKLERDİR.

MESLEKTAŞLARIMIZIN DİKKATİNE!
Yeni yönetmelik gereği bulundurulması zorunlu  acil seti hakkında;

Meslektaşlarımızın yeni yönetmelik ile bulundurulması zorunlu hale gelen Acil Setine pratik ve uygun fiyatlı bir şekilde ulaşımına yardımcı olunabilmesi amacı ile odamız tarafından  bazı firmalar ile görüşmeler yapılmış bu görüşmeler ve alınan teklifler Yönetim Kurulumuz tarafından değerlendirilmiş ve ASM Medikal Market’in teklifinin kabulü ile Protokol imzalanmasına karar verilmiştir.
ASM’ nin internet sitesinden veya   0 232 290 91 84 'ü arayarak KDV dahil  420 TL karşılığında ( maximum karta üç taksit, diğer tüm kartlar ile, EFT/ Havale ile, nakit ödeme ile) acil seti satın alınabilecektir. Ürünler İzmir merkez ilçelerdeki (Alsancak, Balçova, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Konak, Menderes, Narlıdere) meslektaşlarımıza ASM’ nin personeli tarafından elden teslim edilecektir. Merkez ilçeler dışındaki meslektaşlarımız ile şehir dışındaki meslektaşlarımıza ASM’ nin anlaşmalı olduğu kargo şirketi tarafından % 60 indirimli ücret ile 7(yedi) iş günü içerisinde teslim edilecek olup kargo ücreti meslektaşlarımıza aittir.
Ayrıca,   ilgili firmanın satış yerinden İzdo üyesi kartınızla oksijen tüplerini de  size özel indirimler ile de satın alabilirsiniz.Yönetmeliğin tamamının ve bazı maddelerinin iptali ve yürütmesinin durdurulması talebi ile TDB tarafından  dava açılmış olup henüz yürütmeyi durdurma konusunda bir karar çıkmamıştır. Bulundurulması gereken acil seti hakkında mahkeme tarafından ne karar verileceği bilinmemekle birlikte İl Sağlık Müdürlükleri yeni yönetmeliğe uygunluk açısından denetlemelere başlayacaktır. Odamız; parça parça alınması halinde daha fazla bir meblağ tutacak olması dikkate alınarak meslektaşlarımızın acil setine bir arada ve uygun fiyata kolay bir şekilde ulaşmalarını sağlayabilmek amacı ile bu çalışmayı yapmıştır.
Acil seti alınıp alınmaması ya da belirtilen koşullar çerçevesinde Odamızın protokol imzalamış olduğu ASM market Medikal firmasından alınması konusunda tercih hakkı meslektaşlarımızındır. Saygılarımızla.

İZDO  Yönetim Kurulu Adına

Başkan

Prof.Dr. Rıza Alpöz

Sipariş için tıklayınız! http://www.asmmedikalmarket.com  27.04.2015

Bu içerik 29.04.2015 tarihinde girildi ve 3213 kez okundu.

Uşak Dişhekimleri Odası
İslice Mah. 2. Gümüş Sok. No: 4 Kuzubaşıoğlu İşhanı K:1 D:103 UŞAK Tel: 0276 224 13 32 GSM: 0530 580 05 16